Hakkımızda

KOES YAZILIM

KOES Yazılım; IT teknolojileri konusunda ve yeni proje ve yöntemler ortaya koyarak yeni ürünler geliştirme, istihdam sağlama, bilgi ve deneyimlerini nihai ürün ve hizmet olarak ekonomiye kazandırma konularında kaliteli bir şekilde ar-ge faaliyetlerine sürdürmektedir.Güçlü sermaye yapısıyla Yazılım Üretimi; Donanım, Server, Network, İletişim ve Bilgi Güvenliği Teknolojileri Danışmanlığı Hizmetleri’ni vermektedir. Şirketimiz ISO 9001-2008 TSE Kalite Güvencesi Disiplininde kalıcı hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Tüm teknoloji alanında yenilikçi çözümler ve fark yaratan hizmet anlayışı sunmak.

Kalite her alandaki hedefimizdir.

Sorumluluk,dürüstlük,yasal düzenlemelere uygun hizmet üretmek yaptığımız her işin temelini oluşturur.

Misyonumuz

Firmamızın orta vadeli stratejisi, hastane bilgi yönetim sistemleri ve radyolojik görüntüleme ve arşivleme sistemlerinde dış bağımlılığı azaltarak tamamıyla yerli sermaye ve bilgi birikimiyle Türkçe olarak hazırlanmış yazılımlar geliştirmek; geliştirilen yazılım ürünlerine destek sağlayacak yan donanımları tasarlayıp üreterek müşteriye sunmaktır.

KOES Yazılım şirketinin amacı ; Türkiye deki medikal sektörün yazılım ihtiyaçlarını karşılayacak yazılım üretimi ve tasarımını gerçekleştirmek; müşterilerden gelen fikir ve önerileri değerlendirerek yeni ürünler geliştirmek ve sürekli iyileştirmelerle küresel rekabet ortamında pazar payını artırmak; ülkesi, müşterileri, ortakları, tedarikçileri ve çalışanları için değer yaratmaktadır.

Medikal ve endüstriyel alanda müşterilerine farklı çözümler sağlayacak yazılım ve donanım ürünleri geliştirerek, güvenilir, gerçek müşteri memnuniyeti, iş metotlarında emeğe ve insana saygılı, karşılıklı güven ve mükemmele ulaşma hedefleriyle, ülkemizde ve dünyada sektöründe lider ve örnek bir marka olabilme yolunda ilerliyoruz.